top of page

Kontakt

  • LinkedIn

Pro veškerá osobní setkání v sídle advokátní kanceláře mě prosím nejdříve kontaktujte prostřednictvím uvedené e-mailové adresy.

 

Pakliže preferujete dálkovou komunikaci, není osobní schůzka nutná a lze se na poskytnutí právních služeb domluvit telefonicky či e-mailem. Jakmile obdržím Vaši poptávku právních služeb, zašlu Vám návrh podmínek spolupráce a požádám Vás o zaslání dokumentace k Vašemu případu, příp. o složení zálohy na právní služby. Následně Vám zašlu návrh smlouvy, právní stanovisko nebo jiný právní dokument dle Vašich požadavků, a to rovněž prostřednictvím e-mailu.

Zpracováváme osobní údaje v souladu se zákonem o zpracování osobních údajů a s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR). Zpracováváme ty osobní údaje, které nám při poskytováním právních služeb klienti poskytnou, a které jsou nutné pro splnění našeho závazku vůči klientovi.

Podle platné právní úpravy provádí mimosoudní řešení spotřebitelských sporů v oblasti sporů mezi advokátem a spotřebitelem ze smluv o poskytování právních služeb Česká advokátní komora.

bottom of page